Znížila Vám poisťovňa
poistné plnenie?

Zranili ste sa pri
dopravnej nehode?

Nabúrali do Vás
a musíte doplácať v servise?

Nechce Vám poisťovňa vyplatiť
náhradu škody za rozbité sklo?

Máte
iný problém?

Vaše starosti na našu hlavu!

Šetrite svoj čas a energiu a zverte svoj problém do rúk odborníkom

Spoločnosť InHelp s.r.o. vznikla s cieľom riešiť narastajúci počet problémov, ktorým musia čeliť fyzické i právnické osoby v procese likvidácie ich poistných udalostí. Pri vzniku spoločnosti stáli skúsenosti z oblasti práva a súčasne z oblasti poisťovníctva. Poznáme procesy poisťovní pri likvidácií škody v štádiu pred poskytnutím poistného plnenia ale tiež v štádiu, kedy poškodený prejaví nespokojnosť s výškou poskytnutého poistného planenia. Pretože vieme, že získanie oprávnenej náhrady za škodu alebo oprávneného poistného plnenia môže znamenať pre bežného človeka mimoriadne ťažký a časovo náročný proces, rozhodli sme sa pomáhať a naše znalosti premeniť na výhodu poškodeného v jeho boji za svoje práva s poisťovňou. Pri našej činnosti aktívne spolupracujeme so súdnymi znalcami z odboru zdravotníctva a farmácie, cestnej dopravy a stavebníctva, ktorých súčinnosť je zárukou objektívneho určenia výšky náhrady škody, na ktorú má poškodený skutočný nárok.

Výhody

  • dlhoročné skúsenosti s praxou poisťovní
  • bezplatné posúdenie prípadu
  • vopred neplatíte žiadne poplatky
  • odmena až po vymožení poistného plnenia
  • úzka spolupráca so znalcami a advokátskou kanceláriou
  • v prípade súdneho sporu uhradíme Vaše náklady na advokáta
  • ušetríme Vám čas a energiu
  • odborný a ľudský prístup

Ako to funguje?

Kontaktujte nás niektorým z nižšie uvedených spôsobov.
Následne sa s Vami spojí náš zástupca a dohodne s Vami stretnutie.
Oboznámime sa s Vaším prípadom, BEZPLATNE posúdime Vaše možnosti a navrhneme Vám postup, ktorý po prevzatí prípadu zrealizujeme tak, aby ste získali poistné plnenie, na ktoré máte nárok.

V prípade potreby zabezpečíme kontrolný prepočet všeobecnej hodnoty Vášho vozidla znalcom.

Až do vyplatenia vymoženého poistného plnenia nám neplatíte žiadnu odmenu. Našu odmenu si odpočítame z vymoženého poistného plnenia (náhrady škody).

inhelp vám pomáha

15.05.2017 - 05:45
platili ste si dlhé roky životné poistenie a keď došlo k poistnej udalosti, poisťovňa od poistnej zmluvy odstúpila a nevyplatila Vám poistné plnenie? aj takýto problém s poisťovňou vyriešime za Vás:) http://www.inhelp.sk/page/kontakt/0
20.06.2016 - 08:24
spoločnosť InHelp s.r.o. je aj v roku 2016 generálnym partnerom športovo-charitatívneho projektu STREETBALL PROTI RAKOVINE (www.sbpr.sk), ktorý už túto sobotu pokračuje druhým turnajom v Kysuckom Novom Meste príďte aj Vy podporiť boj proti rakovine, vyhrajte zaujímavé ceny v tombole a ak máte problém s poisťovňou môžeme sa o ňom porozprávať priamo na turnaji:)
19.04.2016 - 05:56
AMORTIZÁCIA alebo ZHODNOTENIE VOZIDLA OPRAVOU... aj Vy ste si prečítali tieto slová v liste od poisťovne ako zdôvodnenie zníženia poistného plnenia poisťovňou? ak Váš prípad nie je starší ako 2 roky vymôžeme od poisťovne pre Vás peniaze, o ktoré Vám NEOPRÁVNENE ZNÍŽILA poistné plnenie. Vaše starosti s poisťovňou na našu hlavu!

Mapa

Napíšte nám


InHelp. s.r.o.
Daniela Dlabača 35
010 01 Žilina

Tel.: 0948 364 314
Email: info@inhelp.sk
inHelp footer facebook
© InHelp s.r.o.